Plaukimas Lietuvoje yra viena iš populiariausių ir masiškiausių bei sėkmingiausių sporto šakų. Turime stiprias sporto mokyklas ir Olimpiečius kiekvienose vasaros žadynėse, tad konkurencija ir matomas pavyzdys leidžia pasiekti aukštų rezultatų tarptautiniame lygyje.
Didžioji Ruonių klubo plaukikų branduolio dalis atstovauja Impuls plaukimo akademiją ir kartu su kitais IPA komandos nariais sėkmingai startuoja Lietuvos čempionatuose, tarptautinėse varžybose mūsų šalyje ir užsienyje. Šiuo metu Impuls komanda vaikų ir jaunučių amžiaus grupėje nuolatos patenka tarp trijų geriausių komandų nacionalinėse pirmenybėse. Trys klubo nariai atstovauja Lietuvos rinktinę jaunių amžiaus grupėje.
Didžioji dalis laiko prie vandens rugsėjo – gegužės mėnesiais praleidžiama baseine. Pagrindinė plaukimo bazė – Impuls (Kareivių g. 14, Vilnius) klube, kur vedame treniruotes vaikams ir suaugusiems įvairaus pajėgumo grupėse.
Ruonių komanda treniruojasi ir kitose plaukimo bazėse. Pasibaigus COVID2019 karantino laikotarpiui bus galima aiškiau pasakyti apie tolimesnius komandos planus.