Neslėpsiu – mėgstu vandenį ir stengiuosi juo mėgautis kai tik yra proga. Mano darbas taip pat susijęs su tuo – esu plaukimo treneris Impuls Kareivių klube Vilniuje, Impuls plaukimo akademijos jaunučių ir vaikų komandų vyr. treneris, Vilniaus miesto sporto centro triatlono komandos treneris bei sporto renginių organizatorius, turintis trenerio klasifikaciją ir taprtautinę triatlono trenerio licenciją – ITU coach level 2.

Su IPA (Impuls plaukimo akademijos) plaukimo ir VMSC (Vilniaus miesto sporto centro) triatlono rinktinėmis treniruojamės ir startuojame įvairaus lygio tarptautinėse plaukimo varžybose ir triatlono renginiuose, Kartu su profesionalia ir motyvuota komanda dirbame su pradedančiaisiais ir TRI entuziastais, pagal skirtingus pajėgumų ir gebėjimų lygius.

Atviro vandens sezono metu organizuojame įvairaus sudėtingumo ir užduočių reikalaujančias OW (open water) treniruotes, kuriose sau vietą gali rasti skirtingo „kalibro” plaukikai.

AquaSpot atsirado, kaip pirminis prekės ženklas, kuris jungia NoriuPlaukti ir Ruonius. Tačiau šiuo metu šis vandens taškas laukia savo eilės pasirodyti ir užleidžia vietą jaunesniems projektams. 🙂

Iki susitikimo vandenyje!

Kęstutis,